Oxandrolone 10 mg OXANDROLON

Oxandrolone 10 mg OXANDROLON

W rzeczywistości, przy odpowiedzialnym zażywaniu, wielu stosujących, że nie odczuwa żadnych negatywnych skutków. W przypadku długotrwałego stosowania dużych dawek środka, można zauważyć podwyższenie wątrobowych wskaźników ALAT/ASPAT. Anavar nie konwertuje do estrogenów, dlatego stosując go należy uważać na kontuzje stawów (niebezpieczeństwo wzrasta przy połączeniu z winstrolem). Przeciwwskazaniami do stosowania są nowotwory, hiperkalcemia oraz choroby nerek. Wzmacnia włókna mięśniowe, ale i zwiększa syntezę białek w tkankach mięśniowych, co zapobiega zanikowi mięśni i pomaga budować masę mięśniową bez zamykania nasad kości.

  • Charakteryzuje się i wyróżnia unikalną zdolnością do poprawy syntezy fosfokreatyny w komórkach mięśni.
  • Niemniej jednak, należy pamiętać iż każdy organizm jest inny, a jego reakcja na środek nie może zostać do końca przewidziana.
  • Na koniec ostrzeżenie przed prohormonami – wielu producentów podobnych środków reklamuje je jako „zbliżone” czy „pochodne” anavaru.

Idealnie, poziom testosteronu mierzy się monitorowaniem tego pomostu. Czynnikiem ograniczającym takich mostków jest kwestia toksyczności wątroby. Ze względu na swoje działanie Anavar Oxandrolone polecany jest przede wszystkim dla osób, które chciałyby uzyskać efekt beztłuszczowej masy ciała oraz zmniejszyć retencję wody. Dla środka jak Oxandrolon efekty włączają także zwiększenie siły i poprawę kondycji. Oxandrolone opiera się na digitrotestosteronie, który jest pochodną męskiego hormonu.

OXANDROLON 10mg tabl Bałkan

Ma również zastosowania stricte medyczne – stosuje się go do leczenia objawów zespołu Turnera, przy zaburzeniach wzrostu, a także u osób po urazach i w celu wzmocnienia kości. Sterydy anaboliczno-androgenne są wskazane u pacjentów z przewlekłymi stanami wyniszczenia (utrata masy mięśniowej), aby zapobiec osłabieniu. Takie stany obejmują sarkopenię, zanik mięśni związany z AIDS, ciężkie oparzenia, urazy pooperacyjne i inne zaburzenia kataboliczne. Oxandrolom ma znacznie silniejsze działanie anaboliczne niż androgenne. Charakteryzuje się i wyróżnia unikalną zdolnością do poprawy syntezy fosfokreatyny w komórkach mięśni. Dzięki temu znacznie przyspiesza regenerację mięśni oraz wzrost ATP w organizmie.

  • W przypadku długotrwałego stosowania dużych dawek środka, można zauważyć podwyższenie wątrobowych wskaźników ALAT/ASPAT.
  • Administrator portalu nie zachęca do stosowania środków anabolicznych lub ogólnie pojętego dopingu.
  • Oxandrolon nie powoduje retencji wody w organizmie, do tego jego działanie jest jak na steryd łagodne.
  • Wydaje się to w sprzeczności ze specyfikacją tego produktu, ale to, co stwierdzono.
  • Ze względu na tę właściwość, stosowany jest często przed zawodami, gdzie pożądana jest dobra kondycja i twardość mięśnia.
  • Często lekarze podają go przy chemioterapii.Wśród kulturystów panuje przekonanie że jest delikatnym środkiem o dobrych właściwościach androgennych i anabolicznych.

Właściwie nie ma większych problemów z dostępnością preparatów zawierających oxandrolon, w tym Anavaru. Preparat nie jest wprawdzie dostępny w aptekach, jednak w każdej chwili można zamówić go w internetowych sklepach, gdzie jego dostępność jest bardzo duża. W sklepie Anabola.pl zawsze znajdziesz Anavar w przystępnej cenie.

Jak stosowanie Oxandrolonu (Anavaru) wpływa na produkcję testosteronu?

Nawet jego przyjmowanie przez dłuższy czas nie wywiera szkodliwego wpływu na zdrowie. Jego stosowanie podczas diety redukcyjnej przyczynia się do szybszego i bardziej efektywnego sterydy anaboliczne spalania tkanki tłuszczowej. Przyczynia się głównie do zwiększenia twardości i siły mięśni. Efekty utrzymują się przez długi czas po odstawieniu preparatu.

Chcesz budować masę – lepszym wyborem byłby testosteron (jako baza), nandrolonelub też metanabol. Z efektywnością wymienionych środków łączy się równie duża liczba skutków ubocznych, co może skończyć się wieloletnią terapią u endokrynologa. A im większe dawki – tym możliwie większe potencjalne uszkodzenia organizmu. Oxandrolone jest łagodnym ale i skutecznym sterydem doustnym dla mężczyzn oraz  dla kobiet. Wpływa korzystnie na wzrost siły i pozbywanie się tkanki tłuszczowej.

Oxandrolone (C19H30O ,  jest doustnym sterydem anabolicznym.

W małych dawkach lek ma wybiórcze właściwości anaboliczne, ale w dużych dawkach ma również silne działanie androgenne. Stosowany w dużych dawkach Anavar może wpływać na podwzgórze i hamować uwalnianie gonadotropin, co prowadzi do zmniejszenia syntezy testosteronu. Podobnie jak wszystkie inne sterydy anaboliczne, Anavar zwiększa również poziom „złego” cholesterolu LDL i obniża poziom „dobrego” cholesterolu HDL. Anavar jest jednym z niewielu sterydów anabolicznych, które w małych dawkach nie są przekształcane w estrogen.

Anavar jest wyjątkowy, ponieważ ma świetną biodostępność doustną (może być przyjmowany do ust) i jest odporny na metabolizm wątrobowy. Anavar również nie ulega aromatyzacji do estrogenu w porównaniu z testosteronem. Długość cyklu z tym środkiem najczęściej ustalana jest na 8 tygodni w przypadku mężczyzn i nie więcej niż 6 tygodni w przypadku kobiet.

A kobiety używają tego leku do spalania tłuszczu i budowania beztłuszczowej masy mięśniowej. Służy do spalania tkanki tłuszczowej, zachowania mięśni w cyklach cięcia, tworzenia niewielkiej ilości beztłuszczowej masy mięśniowej. Nie zalicza się go do grupy mocny sterydów anabolicznych, dlatego nadaje się też dla kobiet. Nie będzie powodował mocnych przyrostów, w porównaniu do innych SAA. Środek jest wykorzystywany w sporcie, ponieważ pobudza do syntezy fosfokreatyny.

Oxandrolon West Ward

U niektórych osób zauważalne stają się problemy ze skórą, w tym tłustość i trądzik. Konieczne jest rozpoczęcie przyjmowania Oxandrolonu od minimalnej dawki i obserwacja reakcji organizmu. Minimalna dawka Anavaru dla kobiet to 2,5 mg dziennie, natomiast dla mężczyzn to 15 mg dziennie. Oxandrolon, najczęściej funkcjonuje pod marką Anavar – stosuje się go doustnie. Swoją popularność Oxa w dużej mierze zawdzięcza dobrej opinii – uznawany jest za steryd bezpieczny, a do tego bardzo skuteczny w działaniu i dający trwałe efekty. Biorąc pod uwagę skład i rodzaj aktywnych substancji trzeba określić oxandrolone jako modyfikowany DHT, który zalicza się do grupy SAA jakościowych.

Deja un comentario